Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Czy samodzielnie można wyregulować fabryczny LPG?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Czy samodzielnie można wyregulować fabryczny LPG?

    dzisiejszy wyjazd na spota pod Tesco

    ]"]404 Not Found

    ]"]404 Not Found

    ]"]404 Not Found

    ]"]404 Not Found
    Aktualnie: OCTAVIA I 1.8T 20V 150km AGU
    Było: FABIA I 1.4 MPI + LPG
    OCTAVIA 1.9 TDI 90km



  • #2
    [O1] Czy samodzielnie można wyregulować fabryczny LPG?

    Witam,

    Pytanie może dość dziwne, ale wcześniej miałem jedynie instalacje II gen. Teraz mimo, że auto ma 1,5 roku i niewielki przebieg (17000 km), zastanawiam się, czy warto już teraz robić serwis instalacji, czy poczekać do pełnych dwóch lat i zrobić to razem ze zmianą oleju etc. Słyszałem o 'autokalibracji wtryskiwaczy'. Czy jest to czynność którą można wykonać we własnym zakresie?

    Dodam, że auto dobrze chodzi zarówno na gazie jak na LPG. Na LPG jest jednak bardziej czułe na ujęcie gazu (od razu czuję, jakby był cut-off)i chyba minimalnie jest większe opóźnienie na dodanie gazy niż przy benzynie. Lecz z tego co pamiętam, to chyba zawsze tak było.

    Dzięki

    Komentarz


    • #3
      co do kalibracji to sam nie zrobisz bo podpina się pod kompa jeśli chodzi teraz dobrze to po co się bawić w kalibrację dla świętego spokoju można to zrobić ale musisz znależć fachmana a nie byle jakiego magika najlepiej zrobić to z wymianą filtrów gazu i masz spokój na 2 lata, ja osobiście miałem problem i znalazłem dobrego fachowca który wyregulował i śmigam do teraz i jest OKI

      Komentarz


      • #4
        podjedź do Mikołowa do Landi, albo zapytaj Johnny_B on ostatnio tam był więc jest na bieżąco
        O2 FL 1,6 Mint "MAŁA CZARNA" LPG - LandiRenzo

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez robert70
          podjedź do Mikołowa do Landi, albo zapytaj Johnny_B on ostatnio tam był więc jest na bieżąco
          A to mam blisko - dzięki. Czy to ten serwis przy głównej drodze Katowice-Mikołów?

          Komentarz


          • #6
            zobacz Forum - Octavia Club Polska
            O2 FL 1,6 Mint "MAŁA CZARNA" LPG - LandiRenzo

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez robert70
              wielkie dzięki !!!

              Komentarz


              • #8
                Mam pytanie do Roberta70 i innych mających LPG fabryczny w 1.6 102KM jak O2 hula na tym LPG? :?:
                Spaniel

                Komentarz


                • #9
                  Jak dla mnie jest dobrze,choć zawsze mogło by być lepiej 8) .Nie ma rożnicy czy gaz czy benzinu :lol:Na poczatku troche załowałem ze nie wzielem 1.9 bo palił 13-15gazu ale teraz jak 10tys zrobilem zeszlo do 11-12.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X